Зараз ви переглядаєте: » » Реколекції для УМХівців провели в Івано-Франківську!
 21-03-2017, 20:39  Подивилися: 927 раз
У суботу, 18 березня в приміщенні Івано-Франківської духовної семінарії вперше були проведені реколекції для всіх осередків «Української молоді Христової» Івано-Франківської архієпархії.

Участь в реколекційних науках взяли умхівці з Калуша, Галича, Крилоса, Дубівців, Тустані, Липівки, Хомяківки та Павлівки.

Розпочався день духовної віднови з Божественної Літургії. Після чого духівник обласної УМХ о. Олексій Данилюк разом з дияконом Михайлом Паляком провели реколекції.

Першу наука, під назвою « Піст у сучасному світі» провів о. Олексій. Спочатку він розповів молоді про саме розуміння поняття реколекцій та для чого їх потрібно проводити.

«Реколекції – це віднова, це час нашої застанови. Обмежуючи час для певних речей, ми стаємо вільнішими від них та маємо більше часу для зустрічі з Богом.» – сказав о. Олексій Данилюк.

Під час цієї науки молодь мала можливість подумати про те, якою вона повинна бути в час постійних змін та зрушень.

Наступна наука під назвою «Слово Боже у нашому житті» надала можливість роздумувати над Святим Письмом та ділитися власними переживаннями читаючи його.

Після смачного обіду умхівців чекав перегляд християнського фільму «Бог не помер - 2». Жваве обговорення цього фільму говорило про те, що кожен з учасників реколекцій зробив власні висновки, переглянувши його.

Наступні реколекційні науки провів диякон Михайло Паляк. Він пояснив молоді, якою повинна бути їхня молитва та наскільки вона є важливою у повсякденному житті християнина.

На звершення реколекцій умхівці провели молебень до святого Священномученика Йосафата.

Додамо, що таку духовну віднову для умхівців планують робити в подальшому щонайменше два рази в рік.

Прес-служба УМХ

Реколекції для УМХівців провели в Івано-Франківську!


Реколекції для УМХівців провели в Івано-Франківську!


Реколекції для УМХівців провели в Івано-Франківську!
Додав: admin
Добавление комментария
Введіть перевірочний код
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код